DURRDERMA 200 ml

Kód: 2041
€38,30
Skladom (2 ks)

Masť na citlivú a suchú pleť

 

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Ostatné masti a krémy nájdete na: Kozmetika 

Masť na suchú, citlivú a podráždenú pokožku.

Zloženie: 

Olej z čierneho kmínu, olivový olej, čajovníkový olej, vitamín A, Vitamín B12

DurrDerma krém s jeho jedinečne prirodzeným zložením môžeme používať na suchú pleť ako pri psoriáze. Je to tradičný rastlinný prípravok, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá a ani konzervanty. Aplikácia krému DurrDerma je podporná starostlivosť kože postihnutej psoriázou. Psoriáza je chronické ochorenie kože, postihuje okolo 70 miliónov ľudí na celom svete. Pritom nie je život ohrozujúce, ale ľudia so psoriázou môžu byť viac náchylní na diabetes, psoriatickú artritídu, choroby srdca či depresiu.

Psoriáza sa môže objaviť v ktoromkoľvek veku, najčastejší prvovýskyt je však medzi 15. a 25. rokom života. Psoriáza sa v súčasnosti nedá úplne vyliečiť, ale jej príznaky sa dajú u väčšiny ľudí efektívne zmierniť. Odhaduje sa, že 2 až 3% európskej populácie trpia psoriázou.

Psoriáza je:

  • dlhodobé ochorenie kože charakterizované zápalom a šupinatými fľakmi zhrubnutej pokožky, ktoré sa nazývajú plaky (lézie).
  • liečiteľná: existuje celá škála účinných liekov, ktoré dokážu udržať psoriázu pod kontrolou a zlepšiť kvalitu života
  • bežná: odhaduje sa, že celosvetovo trpí touto chorobou asi 2 - 5 % ľudí 
  • ochorenie, ktoré postihuje mužov aj ženy, riziko výskytu psoriázy je u mužov a žien rovnaké
  • ochorenie sa môže prejaviť v ktoromkoľvek veku, ale najčastejšie prepukne v rannej dospelosti

Psoriáza nie je:

  • nákazlivá: nespôsobujú ju vírusy ani baktérie a nemôžete ju „chytiť“ od niekoho ani „nakaziť“ ňou iných
  • „iba“ kožné ochorenie, psoriáza je viac ako len nepríjemne vyzerajúca vyrážka – môže ovplyvňovať vaše fyzické a psychické zdravie, psoriáza môže viesť ku vzniku cukrovky a iných závažných ochorení
  • vyliečiteľná, hoci ochorenie môže prísť a odísť, pričom niekedy zmizne na dlhé obdobia, v súčasnosti sa nedá definitívne vyliečiť
  • niektorí ľudia zistili, že sa u nich psoriáza objavuje v cykloch, ako reakcia na určité spúšťače, alebo sa zhoršuje v určitých obdobiach roka.

Zloženie:

voda, slnečnicový olej, cetylalkohol, paraffinum liquidum, polysorbate 60, propylen glycol, parfum, dragoderm, lanolin, diazolidinyl urea /and/ sodium benzoate /and/ potassium sorbate, včelí vosk, materská kašička, olea europaea, petrolatum, tocopheryl acetate, paraffinum durum

Dávkovanie: 

Postihnutú časť tela natierať krémom, najlepšie vo večerných hodinách pred spaním v oblasti tváre. V oblasti tela viackrát denne 2kát - 3krát denne. Môžu sa objaviť začervenané miesta - avšak nie je to alergická reakcia. 

Upozornenie: 

Kozmetický výrobok - nepoužívať na vnútorné ústrojenstvo. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.

Kozmetický výrobok.

Distribútor: Apimedika, Mokrý Háj č.98, 90865

Výrobca: Apipraktik s.r.o., Lipová 1, 066 01 Humenné

Dodatočné parametre

Kategória: Citlivá (psoriatická pleť)
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: