APIGLUKAN 250 g

Kód: 942
€6,90
Skladom (3 ks)

Med s betaglukánom. 

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Pre koho je Apiglukán určený?

Pre osoby so zníženou imunitou, oslabeným organizmom, bakteriálnymi a vírusovými infekciami či zápalmi (napr. angínou, chrípkou a nachladením), alergiami, žalúdočnými a bércovými vredmi, vysokou hladinou cholesterolu, ale i osobám po chemoterapii a ožiarení. 

Prispieva k podpore krvotvorby, pri celkovej únave, stresu a záťaži organizmu. Pri krátkodobom užití je zdrojom okamžitej energie počas fyzického a psychického vyčerpania. Dlhodobo ho odporúčame ako prevenciu ochorení. 

Apiglukan je vhodný ako významná podpora pri liečbe antibiotikami alebo ako doplnok liečby počas chrípkových epidémií. Jeho užívanie odporúčame v kombinácii s vitamínom C i ako preventívnu ochranu organizmu a predchádzaniu ochorení najmä v prechodných ročných obdobiach, kedy je organizmus vystavený nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia s cieľom dosiahnutia vyššej aktivity imunitného systému. 

Beta glucan (Beta 1,3D Glucan)

Fyzické a psychické stresy, únava, smog, rádioaktívne a elektromagnetické žiarenie, niektoré lieky (cytostatiká, kortikoidy) a mnoho ďalších negatívnych vplyvov útočia na človeka. Nepriaznivé dôsledky týchto faktorov spočívajú predovšetkým v zníženej výkonnosti imunitného systému. Ten potom nie je schopný dostatočne ochrániť organizmus pred infekciami či zhubným nádorovým ochorením. 

Beta-glukán je ideálnym stimulátorom obranných reakcií, je schopný špecifickej väzby na makrofágy, bunky ochranného mechanizmu, ktorých úlohou je vyhľadávať, rozpoznať a zneškodniť mnohých votrelcov v podobe vírusu, baktérií alebo nádorové bunky. Preventívny význam a účinok beta-glukánu je daný predovšetkým schopnosťou mohutne zvýšiť aktivitu imunitného systému a to bez následnej provokácie cytokínov s protizápalovým účinkom (cytokíny sú chemické prenášače signálov uvoľnené imunitným systémom, ktoré pomáhajú posilniť a koordinovať imunitné reakcie)

Takéto posilnenie organizmu je veľkým prísľubom i pre niektorých alergikov, u ktorých pokles imunitnej aktivity znemožňuje iný typ imunomodulácie. Priaznivé účinky sa prejavujú v situáciách, kedy boli obranné schopnosti človeka vyčerpané alebo sú defektné. To je najmä u osôb s mikrobiálnou infekciou, nádorovým bujnením alebo po ožiarení a chemoterapii. 

Grulich s.r.o.

Všetky výrobky rodinnej firmy Grulich s.r.o. sú najvyššej kvality, obsahujú iba prírodné produkty bez chemických prísad. Firma pri vývoji výrobkov spolupracuje s prednými odborníkmi v odbore a necháva si testovať kvalitu a účinnosť prípravkov laboratórnymi testami a klinickými skúsenosťami. 

A práve vďaka nekompromisnej kvalite sú výrobky firmy Grulich s.r.o. odporúčané mnohými odborníkmi, lekármi a špecialistami, napr.: prim. Mudr. M. Pekárek, Naturcentrum Salvea Praha, MUDr. Ladislav Krajči, CSc., člen VR Zväzu diabetikov ČR, Mudr. A. Willant, Svitavy, MUDr. J. Zeman, Karlovy Vary, MUDr. J. Čtvrtečka, Dobruška, MUDr. K. Jurkovič, Trenčín, doc. Ing. J. Horák, Praha, MUDr. J. Pekárek a ďalší.

"Kombináciu pastovaného včelieho medu a beta-glukánu vznikla najnovšia potravina určená pre zvláštnu výživu s vysoko liečivými účinkami: Apiglukán. Tento produkt schválený ministerstvom zdravotníctva ČR a chránený priemyselným právom, je svojimi imunomodulačnými účinkami prevenciou a terapiou mnohých chorôb a je taktiež základnou súčasťou alternatívnej liečby zhubných nádorov".

prim. MUDr. Miroslav Pekárek, onkológ,
Naturcentrum Salvea Praha

Zloženie

včelí med, beta-glukán 

Priemerný obsah beta-glukánu v 100 g výrobku: 0,025 g

Výrobca: Grulich s.r.o.

Distribútor: AYGO Slovakia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: