Trávenie

V tejto téme sa budeme venovať nášmu tráviacemu systému, v ktorej budeme riešiť najčastejšie problémy, ktoré nás trápia. 

Prvou témou je pečeň, ktorá patrí medzi najdôležitejšie orgány v tele - podieľa sa na metabolizme živín a odbúravanie škodlivých látok, ktoré sú pre náš organizmus nepotrebné a toxické. Pri dnešnom stresovom živote a nesprávnej strave je pečeň najviac zaťažovaná. To vedie k zhoršenej funkcii a rôznym ochoreniam. 

Preto je dôležité, aby sme pečeň raz za čas regenerovali a dopriali jej poriadnu očistu. Ideálny čas na detoxikáciu pečene je jar a jeseň. Na to slúži program na detoxikáciu pečene, počas ktorej do vhodné vynechať tučné a mastné jedlá, obmedziť konzumáciu priemyselne spracovaných potravín, vynechať kávu, čaj a alkohol. 

Pri vzniknutých chronických ochoreniach pečene je potrebná dlhodobejšie liečba s opakovaným liečebnými cyklami.

Ďalším najčastejším problémom je zápcha. Zápchou trpí asi 30% populácie a jej výskyt narastá. Dlhotrvajúca zápcha znemožňuje normálne fungovanie človeka. Tento problém je nutné riešiť, lebo dochádza k dlhodobému hromadeniu škodlivých látok v čreve, čo môže viesť k ďalším zdravotným problémom. Stolica je suchá, tuhá a má problém prejsť črevami a konečníkom von. Najčastejšie príčiny vzniku zápchy sú zlé stravovacie návyky, stres, nedostatok pohybu, syndróm dráždivého čreva, lieky proti bolesti.

Na úpravu trávenia a liečbu zápchy máme k dispozícii program, ktorý upraví tráviaci trakt a znižuje zápchu na minimum. 

S výberom včelích produktov konkrétne k vášmu zdravotnému stavu, vám radi a ochotne pomôžeme, kontaktuje nás prostredníctvom nášho emailu alebo chatu. 

 

2 položiek celkom
detox a pecen web final
€25,08

Pre efektívnu regeneráciu pečene (prípadne obličiek) a tzv. "detox", teda antioxidačnú očistu tela odporúčame súčasné užívanie produktov Hepatoklin, Včelí peľ (100 g) a Api...

Kód: 411
travenie web final
€29,08

Do programu na pomoc proti zápcham sme zaradili Herbapis, Propolis Aqua 30% A.P.V. a Apichitosan.   

Kód: 417
Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov