Cukrovka

Diabetes (ľudovo povedaná cukrovka) je chronický (dlhotrvajúci) zdravotný stav.

Väčšina jedla, ktoré zjete, sa rozloží na cukor (nazývaný aj glukóza) a uvoľní sa do krvného obehu. Keď vaša hladina cukru v krvi stúpa, signalizuje pankreasu, aby uvoľnil inzulín. Inzulín funguje ako kľúč na vpustenie krvného cukru do buniek vášho tela na využitie ako energie.

Ak máte cukrovku, vaše telo buď nevytvára dostatok inzulínu, alebo ho nedokáže využiť tak, ako by malo. Keď nie je dostatok inzulínu alebo bunky prestanú reagovať na inzulín, príliš veľa cukru v krvi zostane vo vašom krvnom obehu. V priebehu času to môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, ako sú srdcové choroby, strata zraku a ochorenie obličiek .

Na cukrovku zatiaľ neexistuje liek, ale chudnutie, zdravé jedlo a aktívny pohyb môžu skutočne pomôcť. Vplyv cukrovky na váš život môže znížiť aj užívanie našich včelích produktov z nášho programu na zníženie a úpravu hladinu cukru v krvi. 

S výberom včelích produktov konkrétne k vášmu zdravotnému stavu, vám radi a ochotne pomôžeme, kontaktuje nás prostredníctvom nášho emailu alebo chatu.  

 
1 položiek celkom
cukrovka final web
€34,57

Na úpravu metabolizmu a hladiny cukru v krvi, rovnako ako na zlepšenie celkového stavu odporúčame súčasné užívanie pergy, materskej kašičky a propolisu.  

Kód: 318
Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov