Depresia a únava

 "Stres náš každodenný", toto slovné spojenie si pripomíname deň čo deň každý z nás. Ak sú ľudia často vystavovaní chronickému stresu, začne sa to negatívne prejavovať na ich fyzickom a duševnom zdraví. Telo človeka nie je prispôsobené na to, aby odolávalo príliš veľkému a dlhotrvajúcemu stresu. Príčiny stresu sú rôzne. Niektorých trápi zdravie, iných zase peniaze, vzťahy, pracovné vyťaženie alebo škola. 

Chronický stres zvyšuje riziko vzniku zdravotných problémov, vrátane obezity, cukrovky, srdcových ochorení, rakoviny a oslabenie imunity. Tiež ovplyvňuje aj duševné zdravie každého človeka, ktoré sa prejavuje ako poruchy nálad, úzkosť a depresie.

Aby ste stres a depresiu zvládali lepšie, máme pre vás pripravený balíček produktov, ktoré vám pomôžu náročné obdobie zvládnuť.

S výberom včelích produktov konkrétne k vášmu zdravotnému stavu, vám radi a ochotne pomôžeme, kontaktuje nás prostredníctvom nášho emailu alebo chatu.  
1 položiek celkom
depresia a unava final web
€28,33

Ste vyčerpaní a potrebujete niečím podporiť svoj organizmus? V tom prípade je produkt Larinol C, doplníte sladkými Bielymi royalkami, a Medom s propolisom a trúdim mliekom.  

Kód: 321
Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov