Imunita

Správne fungovanie imunitného systému je základom zdravého organizmu, a preto je nevyhnutné sa oň starať. Chráni telo pred škodlivými vplyvmi, infekciami a vírusmi, s ktorými sa telo dostane do kontaktu. Oslabená imunita vedie k vyššej náchylnosti na rôzne ochorenia, ak sú virózy, chrípka, angína, ale aj gynekologické problémy a zápaly močových ciest.

Posilňovať a podporovať imunitný systém je vhodné najmä v období výskytu infekčných ochorení, v období rekonvalescencie, po úrazoch, pri zvýšenej psychickej a fyzickej námahe. Je nevyhnutné dbať o dostatočné a vyrovnané množstvo vitamínov, minerálov a látok v rôznej kombinácii na podporu imunity. 

Vybrali sme pre vás doplnky stravy na báze včelích produktov, ktoré obsahujú látky prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. 

S výberom včelích produktov konkrétne k vášmu zdravotnému stavu, vám radi a ochotne pomôžeme, kontaktuje nás prostredníctvom nášho emailu alebo chatu.  

2 položiek celkom
imunita dospelí web final
€31,92

Základnými pomocníkmi pre zvýšenie imunity a podporu oslabeného imunitného systému u dospelého človeka sú spomedzi včelích produktov propolis, perga a med s pergou ako významné...

Kód: 330
imunita deti web final
PROGRAM: IMUNITA DETI
Skladom (2 ks)
€33,54

Základnými produktmi, ktoré podporia a posilnia imunitu detí v každom veku, sú vodný extrakt propolisu, med a perga s čučoriedkou a v neposlednom rade Apichitosan.   

Kód: 333
Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov