MED + PROPOLIS, TRÚDIE MLIEKO 250 g

Kód: 190
€9,90
Skladom (4 ks)

Normalizuje endokrinný systém, hladinu cukru a cholesterolu v krvi, zlepšuje srdcovú činnosť, energetický stimulátor. 

 

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Miešaný med s vysokou koncentráciou včelích produktov - včelí peľ, propolis, trúdie mlieko - miešaný med s 10% peľu, 5% propolisu a 5% trúdieho mlieka.

Popis: 

Forte Med+ propolis; trúdie mlieko je koncentrátom včelích produktov, preto sa charakterizuje intenzívnym systémovým účinkom. Jeho komponenty majú schopnosť normalizovať činnosť endokrinného systému, aktivizovať hormonálny a enzýmový metabolizmus v ľudskom organizme, normalizovať krvný obraz a stimulovať vznik imúnnych komplexov, ale tiež činnosť pohlavných hormónov v organizme a pohlavných funkcií. Aktivujú sa metabolické procesy, stimuluje detoxikácia a vylúčenie rádionuklidov, normalizuje sa hladina cukru a cholesterolu v krvi, zlepšuje srdcovú činnosť, celkový stav, posilňuje vitalita a čulosť.

Forte Med+ propolis; trúdie mlieko je silným adaptogénom pri ženskom klimaktériu, normalizuje vekové hormonálne zmeny organizmu, a tým predlžuje sexuálne funkcie, prejavuje omladzovací účinok. Podobný, iba o niečo slabší vplyv má na mužský organizmus. Je tiež silným energetickým stimulátorom, prospešným počas intenzívnych športových cvičení, obdobia mentálnej záťaže, pre osoby pracujúce v podmienkach psychickej a stresovej preťaženosti.

Potenciálni užívatelia:

  • Všetci, ktorí sa pokúšajú o úspešné a zdravé počatie alebo trpia rôznymi ochoreniami a nedostatočnosťou pohlavných orgánov.
  • Seniori, ktorí potrebujú dodať silu a vitalitu.
  • Ľudia trpiaci ochoreniami:
  • tráviacej sústavy (vredy žalúdka a dvanástnika, chronická a nešpecifická gastritída, kolitída, dysbakterióza, hemoroidy a i.)
  • endokrinného systému (zvýšená a znížená funkcia štítnej žľazy, nadobličiek, hypofýzy, zaostávanie v raste a mentálnom vývoji u deti a i.)
  • poruchami látkovej výmeny - cukrovkou, rachitídou a i.
  • srdcovo-cievneho systému (ateroskleróza, mozgová porážka, infarkt, stenokardia, srdcové chyby a i.)
  • ORL orgánov (angína, faryngitída, zápal nosných dutín, tonzilitída, rinitída a i.), dýchacích ciest (bronchitída, pneumónia, tuberkulóza pľúc, astma a i.) a ústnej dutiny (stomatitída a i.)
  • nervovej sústavy (epilepsia, bolesti hlavy, kŕče a i.)
  • pohybového ústrojenstva (polyartritída, reuma, osteochondróza, ochorenia kĺbov – tu i vonkajšie použitie)                             

Zloženie: 

prírodný včelí med, včelí peľ, koncentrovaný extrakt propolisu, trúdie mlieko (homogenát trúdích lariev - Apilarnil).                                                                                     

Spôsob užívania:

Dospelí: 1 čajovú lyžičku nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom.

Deti: 1/2 čajovej lyžičky nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom. Viaczložková potravina - oddelenie zložiek je prirodzený jav a nijako neovplyvňuje kvalitu výrobku.

Pred použitím premiešať. Jedna kúra trvá spravidla od 10 do 25 dní. Kúru je možné po 1-2 týždňoch opakovať. Na preventívne účely sa prípravok užíva raz denne.

Pri vonkajšom použití sa prípravok riedi s prírodným včelím medom v pomere 1:3 a po dobrom premiešaní sa nanáša na gázový obväz a zafixuje na potrebnom mieste (najlepšie na noc).

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti do 1 roka a tehotné ženy. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.

Viac o účinkoch trúdieho mlieka (trúdieho homogenátu) nájdete v našom blogu Účinky trúdieho mlieka na naše zdravie.

Viac o účinkoch propolisu nájdete v našom blogu Top liečivé vlastnosti propolisu.

Výživový doplnok 250 g.

Distribútor: Apimedika, Mokrý Háj č. 98, 90865
Výrobca: Apipraktik s.r.o., Lipová1, Humenné

Dodatočné parametre

Kategória: Trúdí homogenát
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: