MED + ŠÍPKA 250 g

Kód: 693
€6,30
Skladom (3 ks)

Miešaný med s vitamínom C.

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Zloženie výrobku: 

prírodný med, vitamín C z ruže šípovej (šípka).

Popis (komu výrobok odporúčame):

Med + vitamín C obnovuje normálny balans črevnej mikroflóry, zlepšuje stav sliznice tráviaceho traktu, funkciu pečene, stimuluje tvorbu žlče, urýchľuje vylúčenie rôznych toxínov z organizmu. Zlepšuje periférny, koronárny a mozgový krvný obeh a tvorbu krvi, podporuje zníženie hladiny cholesterolu v krvi a zvýšenie obsahu hemoglobínu. Med + vitamín C obsahuje tieto účinné látky: Triesloviny, sacharidy, pektín, kyseliny, éterický olej, flavonoidy, vitamín A, B, C, E, K a PP, fosfor, vápnik, draslík, horčík, sodík, zinok, meď, mangán, betakarotén, luteín, cholín, bielkoviny, tuky, vlákninu, železo, vodu. Med + vitamín C zamädzuje predčasnému starnutiu a blahodarne pôsobí na pokožku.

Podporuje zvýšenie odolnosti organizmu človeka voči bakteriálnym a vírusovým infekciám a tiež voči vplyvom škodlivých faktorov prostredia. Poskytuje antistresové a antidepresívne účinky, podporuje fyzickú a mentálnu práceschopnosť. Prečo med s vitamínom C používať: šípka má močopudný a sťahujúci účinok, pôsobí prečisťujúco a protizápalovo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, spomaľuje ukladanie ateromatóznych látok v cievach, znižuje lámavosť kapilár, má vplyv na normálnu zrážanlivosť krvi, používa sa pri avitaminóze, ako povzbudzujúci prostriedok v rekonvalescenčnom období, blokuje kvapaliny v organizme, piesok a kamene v močovom mechúri, zvyšuje odolnosť organizmu na lokálne alebo celkové infekcie a intoxikácie, používa sa pri zle sa hojacich ranách, na normálne zrastanie kostí pri zlomeninách, pri zníženej exkrécii žalúdka, na zlepšenie funkcie malého mozgu, podporuje látkovú výmenu v organizme, prevencia proti vzniku chrípky, nádchy, rakoviny.

 

Spôsob užívania (dávkovanie výrobku):

Dospelí: 1 čajovú lyžičku nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom.

Deti: 1/2 čajovej lyžičky nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom.

Viaczložková potravina - oddelenie zložiek je prirodzený jav a nijako neovplyvňuje kvalitu výrobku. Pred použitím premiešať. Vhodné užívať v prvej polovici dňa.

 

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 1 roka. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či inými bežnými prejavmi pri detoxe. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.  Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: