API PROGRAM: CHRÍPKA

Kód: 378
€27,94
Skladom (5 ks)

Účinnými preparátmi, ako sa zbaviť chrípky, je súčasné užívanie Propolisu Aqua 30% A.P.V.Forte medu + Peľu + EchinaceiSalveprolisu a Medu so zázvorom v podobe čaju.

 

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Účinnými preparátmi, ako sa zbaviť bežnej chrípky prírodnou cestou, je súčasné užívanie Propolisu Aqua 30% A.P.V., Forte medu + Peľu + Echinacei, Salveprolisu a Medu so zázvorom v podobe čaju.

Účinky

Vodný extrakt propolisu oplýva silnými antioxidačnými vlastnosťami, tlmí zápal a navyše pôsobí ako prírodné antibiotikum bez nepriaznivého vplyvu na tráviaci systém. 

Med, rovnako ako extrakt z echinacei, oplýva protizápalovými účinkami, ktoré sú v medovej kompozícii aj vďaka včeliemu peľu rozšírené o schopnosť povzbudiť a podporiť akcieschopnosť imunitného systému. 

Salveprolis - Všetky tri základné zložky tejto propolisovej tinktúry sú prírodnými antibiotikami, preto zaručujú efektívnu pomoc pri zápaloch ústnej dutiny spôsobených najrozličnejšími mikroorganizmami. Propolis a šalvia navyše oplývajú silným antiseptickým účinkom, tlmia zápal. Šalvia tiež pomáha odstraňovať a hojiť zápaly ďasien a celej ústnej dutiny (ak chcete detskú verziu, napíšte do poznámky na konci objednávky, že to chcete pre deti - pošleme Vám Apromelis). 

Med so zázvorom - každý večer alebo aj cez deň si urobte čaj a poriadne si ho vychutnajte.

Zloženie: 

PROPOLIS AQUA 30%  - destilovaná vody, propolis

FORTE MED + ECHINACEA, PEĽ - prírodný včelí med, včelí peľ, extrakt z echinacey obsahujúci echinacín, echinakozid, flavonoidy, silicu a triesloviny,

SALVEPROLIS - propolis, alkohol (65%-ný),nechtík lekársky (Calendula officinalis), list šalvie (Salvia officinalis), glycerol, med

MED+ZÁZVOR - miešaný med so zázvorom.                                                                                                                                                                                                 

Upozornenie: 

Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.                                                                                                                                                                                                                          

Dávkovanie

Med + Echinacea, Peľ    2 – 3 lyžičky pred jedlom
 
Propolis Aqua 30% A.P.V.   2 x 2 ml zmiešaných s 15 ml vychladenej prevarenej vody 20-30 min. pred jedlom
 
Salveprolis   Strieknuť 1-2 dávky do ústnej dutiny 2 až 4-krát denne.
 
Med + zázvor   Spravte si čaj kedykoľvek máte čas.
 
Výživové doplnky.
 
Distribútor: Apimedika, Mokrý Háj č. 98, 90865
Výrobca: Apipraktik s.r.o., Lipová 1, 066 01 Humenné

Dodatočné parametre

Kategória: Nádcha a chrípka
Hmotnosť: 0.717 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: