PROGRAM: IMUNITA DOSPELÍ

Kód: 330
€31,92
Skladom (4 ks)

Základnými pomocníkmi pre zvýšenie imunity a podporu oslabeného imunitného systému u dospelého človeka sú spomedzi včelích produktov propolisperga a med s pergou ako významné prírodné antioxidanty.

 

Detailné informácie

Chováme vlastné včely
Chováme vlastné včely
od roku 2011
Konzultácie a poradenstvo
Konzultácie a poradenstvo
zdarma sú samozrejmosťou
Rodinná firma
Rodinná firma
s osobným a zodpovedným prístupom
Ručíme za kvalitu a pôvod
Ručíme za kvalitu a pôvod
našich produktov

Podrobný popis

Základnými pomocníkmi pre zvýšenie imunity a podporu oslabeného imunitného systému u dospelého človeka sú spomedzi včelích produktov propolis, perga a med s pergou ako významné prírodné antioxidanty.

Popis:

Pridanou hodnotou propolisu je jeho vlastnosť prírodného antibiotika, perga je zas veľmi bohatá na látky nevyhnutné pre zdravý chod ľudského organizmu - obsahuje monosacharidy, 16 zameniteľných a nezameniteľných kyselín, 13 mastných kyselín, karotenoidy, vitamíny (E, C, P (rutín),K, B1, B2, B3, B6),minerály, enzýmy a látky podobné hormónom med s pergou podporuje zvýšenie odolnosti organizmu človeka voči bakteriálnym a vírusovým infekciám a tiež voči vplyvom škodlivých faktorov prostredia. Poskytuje antistresové a antidepresívne účinky, podporuje fyzickú a mentálnu práceschopnosť..

Zloženie: 

Perga - 100 % fermentovaný peľ 

Propolis 30 % - destilovaná voda, propolis

Med s pergou - miešaný med s pergou.

Kúra obnovy imunitného systému, kedy sa všetky produkty užívajú súčasne, trvá mesiac.

Upozornenie: 

Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.

Dávkovanie

Propolis Aqua 30% A.P.V.   100 ml       2 x 2 ml zmiešaných s 15 ml vychladenej prevarenej vody 20-30 min. pred jedlom
 
Perga 100 g      5 guľôčok 2x denne 15 - 20 min. po jedle
 
Med + perga  250 g       Ráno 1 lyžičku
 
Výživové doplnky.
 
Distribútor: Apimedika, Mokrý Háj č. 98, 90865
Výrobca: Apipraktik s.r.o., Lipová 1, 066 01 Humenné
 

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita dospelí
Hmotnosť: 0.4 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 29.3.2022
Túto kúru som si objednala na podporu imunitného systému, lebo som alergička. Po využívaní kúry počas zimy, mi alergény ako pleseň, spóry a prach, na ktoré som alergická, už neznepríjemňujú život tak, ako predtým. Ešte som si liečbu predĺžila o propolis riedený s vodou a teraz sa cítim veľmi dobre. Určite si kúru v budúcnosti zopakujem.